Nagrody otrzymają 3 klasy

Rada Rodziców ogłasza III edycję konkursu "Do kina z Radą Rodziców"  w roku szkolnym 2016/2017.

Miło nam poinformować, że podobnie jak w roku ubiegłym nagrody otrzymają trzy klasy, które osiągną najwyższy procentowy udział wpłat na Radę Rodziców. I tak:
* za miejsce pierwsze: bilety do kina i dzień wolny od zajęć lekcyjnych!!
* za miejsce drugie: wyjście z klasą do pizzerii na pizze!!
*za miejsce trzecie: wyjście z klasą na lody!!

Kwiaty

Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Rodziców
i Uczniów naszego Gimnazjum, chcielibyśmy wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom, Pracownikom Oświaty złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, radości i dużo zdrowia oraz spełnienia i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Przy tej okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za odpowiedzialną i wymagającą poświęceń pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc naszych dzieci. Dziękujemy za wytrwałość, pogodę ducha i entuzjazm w przekazywaniu wiedzy, kształtowaniu postaw w życiu społecznym
i kulturalnym naszej młodzieży.

Konstantynów Łódzki 14/10/2016

Logo

Zapraszam na pierwsze posiedzenie Rady Rodziców w dniu 20 września 2016r o godz. 18.00 (sala nr 18).

Proszę przed zebraniem zapoznać się z Programem Wychowawczym Szkoły i Programem Profilaktyki (strona szkoły).

Z przyjemnością informujemy, że zwycięską klasą, która osiągnęła największy procentowy udział wpłat na RR i zajęła:
I miejsce jest klasa I A - w nagrodę pojadą całą klasą do kina i otrzymają dzień wolny od zajęć lekcyjnych,
II miejsce zajęła klasa III F - w nagrodę pójdą całą klasą na pizze,
III miejsce zajęła klasa II F - w nagrodę pójdą całą klasą na lody.

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA DOKONYWANIE WPŁATY