Sadziliśmy sadzonki

W środę, 17 maja pojechaliśmy do super marketu „Leroy Merlin”. Panie, które tam pracują przyjęły nas bardzo serdecznie. Były miłe i sympatyczne. W pierwszej części spotkania obejrzeliśmy film o szanowaniu środowiska. Dowiedzieliśmy się dlaczego śmieci należy segregować i co to jest recykling. Później samodzielnie przesadzaliśmy sadzonki do doniczek, a pani, która się nami zajmowała opowiedziała nam czego rośliny potrzebują do prawidłowego wzrostu. Oprócz posadzonych kwiatów dostaliśmy również prezenty, za które bardzo dziękujemy.

Dzień był wyjątkowy za co dziękujemy pracownikom sklepu.

Dzieci z oddziału przedszkolnego „A” i wychowawca Małgorzata Pietrzak

Dziękujemy za odwiedziny

Do naszej klasy zawitały uczennice należące do Koła Bibliotecznego. Pokazały nam przedstawienie, w którym wystąpiły różne postacie bajkowe. Później wszyscy wzięliśmy udział w konkursie dotyczącym bajek. Za prawidłowe odpowiedzi, a tylko takie były, otrzymywaliśmy nagrody.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Dzieci z oddziału przedszkolnego „A” i wychowawca: Małgorzata Pietrzak

Gratulujemy!

7 maja 2017 roku w Konstantynowie Łódzkim odbył się XI Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II. W biegu wzięli udział: nasza koleżanka Karolina Tkaczyk i kolega Marcel Dymowski. Karolina zajęła I miejsce na dystansie 2000 m.

Serdecznie gratulujemy.

Dzieci z oddziału przedszkolnego „A” i wychowawca – Małgorzata Pietrzak

wielkanoc0a

Życzą dzieci z oddziału przedszkolnego „A” i wychowawca Małgorzata Pietrzak

W zdrowym ciele zdrowy duch

We wtorek, 4 kwietnia wzięliśmy udział w mini spartakiadzie „W zdrowym ciele zdrowy duch”    organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 5.

Bawiliśmy się wspaniale. Nikogo nie opuszczał dobry humor.

Dziękujemy za zaproszenie.

Dzieci z oddziału przedszkolnego „A” i wychowawca Małgorzata Pietrzak