Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konkurs literacki im. Anny German
  Zielonogórski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jeszcze Żywych Poetów zapraszają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny German. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 16 lat.
 • Warsztaty z edukacji medialnej i cyfrowej
  Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas organizują dwudniowe warsztaty z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Udział w nich pozwoli chętnym uczniom i uczennicom przygotować się do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej, prowadzonej przez fundację Nowoczesna Polska.
 • Charytatywny kalendarz „Świetlikowa”
  Fundacja Śląskie Hospicjum Dla dzieci przygotowała charytatywny kalendarz 2017/18. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie na budowę Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach - Jaroszowicach.
 • Konkurs fotograficzny Hydropolis
  Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis we Wrocławiu jest organizatorem konkursu fotograficznego. Konkurs adresowany jest do młodzieży i dorosłych, a jego celem jest m.in. zarażenie szerokiego grona odbiorców pasją do podróżowania, miłością do natury oraz poprawa ogólnej świadomości nt. największych współczesnych problemów ekologicznych.
 • Kursy wakacyjne w Krakowskich Szkołach Artystycznych
  Już można zapisywać się na kursy wakacyjne w Krakowskich Szkołach Artystycznych! :) O przyjęciu na wybrany kurs decyduje kolejność wpłat.