Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs marynistyczy „Cel na Sail”
    Szkoła Podstawowa w Przecławiu zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat, którzy przygotowują prace w ramach lekcji szkolnych, bądź na zajęciach w placówkach wychowawczych lub artystycznych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Cel na Sail”. Tematyka prac musi być związana z morzem i marynistyką.
  • Konkurs „Barwy natury, barwy wsi...”
    Muzeum Wsi Mazowieckiej jest organizatorem konkursu plastycznego „Barwy natury, barwy wsi. Ochrona rodzimych gatunków roślin w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6 – 13 lat (uczniów kl. 0, I-VI szkoły podstawowej, członków kół, stowarzyszeń plastycznych) regionu Mazowsza.
  • Koncert „Magiczny Lublin Jagiellonów”
    Zapraszamy na niezwykły koncert muzyki dawnej „Magiczny Lublin Jagiellonów” w wykonaniu dwóch młodzieżowych zespołów muzyki dawnej - Miraculis oraz Sine Nomine.
  • Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2017
    Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA zaprasza do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Węglem Łęczna 2017. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Dzik”.
  • Konkurs European Language Label 2017
    European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji poszukuje najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektów w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych w roku 2017.