Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs literacki im. Anny German
    Zielonogórski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jeszcze Żywych Poetów zapraszają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny German. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 16 lat.
  • Warsztaty z edukacji medialnej i cyfrowej
    Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas organizują dwudniowe warsztaty z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Udział w nich pozwoli chętnym uczniom i uczennicom przygotować się do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej, prowadzonej przez fundację Nowoczesna Polska.
  • Charytatywny kalendarz „Świetlikowa”
    Fundacja Śląskie Hospicjum Dla dzieci przygotowała charytatywny kalendarz 2017/18. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie na budowę Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach - Jaroszowicach.
  • Konkurs fotograficzny Hydropolis
    Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis we Wrocławiu jest organizatorem konkursu fotograficznego. Konkurs adresowany jest do młodzieży i dorosłych, a jego celem jest m.in. zarażenie szerokiego grona odbiorców pasją do podróżowania, miłością do natury oraz poprawa ogólnej świadomości nt. największych współczesnych problemów ekologicznych.
  • Kursy wakacyjne w Krakowskich Szkołach Artystycznych
    Już można zapisywać się na kursy wakacyjne w Krakowskich Szkołach Artystycznych! :) O przyjęciu na wybrany kurs decyduje kolejność wpłat.