Laureaci i finaliści konkursów artystycznych w roku szkolnym 2016/2017 w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Konstantynowie Łódzkim

 

  1. Angelika Kołodziej (15 lat)– Laureatka nagrody specjalnej w międzynarodowym konkursie plastycznym "The International  Environmental  Children's Drawing Contest"  w Japonii.
  2. Angelika Kołodziej (15 lat) – Laureatka nagrody specjalnej w międzynarodowym konkursie plastycznym Złota Nagroda w międzynarodowym konkursie "The World Competition for Children's Drawings" w Bułgarii.
  3. Angelika Kołodziej (15 lat) – Laureatka II nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Jan Paweł II w oczach dzieci” , Bielsk Podlaski 2016 r.
  4. Aleksandra Andrikopulos (13 lat)– Finalistka, wyróżnienie w XIII ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”, Radomsko 2016 r.
  5. Alicja Witkowska ( 14 lat) - Laureatka III nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny pt. „Jan Paweł II wśród dzieci” , Bielsk Podlaski 2016 r.
  6. Alicja Witkowska ( 14 lat)- Nagroda w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Barwy niepodległości” Świdnica 2016 r.
  7. Marcelina Broda ( 15 lat) – nominacja w Ogólnopolskim konkursie Fotograficznym „ Lato, lato zostań dłużej”, Łódź 2016 r.
  8. Julia Chojnicka ( 15 lat) – nominacja w Ogólnopolskim konkursie Fotograficznym „ Lato, lato zostań dłużej”, Łódź 2016 r.
  9. Adam Pokora ( 15 lat) nominacja w Ogólnopolskim konkursie Fotograficznym „ Lato, lato zostań dłużej”, Łódź 2016 r.
  10. Jan Mierzwa ( 15 lat) – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją…”, Lublin 2016
  11. Milena Gałaj ( 15 lat) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją…”, Lublin 2016
  12. Patrycja Basińska ( 13 lat) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją…”, Lublin 2016
  13. Jan Mierzwa ( 15 lat) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Mój portret”. Kraków 2016
  14. Angelika Kołodziej ( 15 lat) – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „ Morze takie być może”, Warszawa 2016
  15. Dominika Stankiewicz ( 15 lat) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły takie są”, Lubin 2016
  16. Mateusz Ścisło ( 13 lat) – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Karta świąteczna Boże Narodzenie   - Nowy rok”, Świdnica 2016-12-13
  17. Julia Zapart (15 lat) - Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Karta świąteczna Boże Narodzenie   - Nowy rok”, Świdnica
  18. Martyna Augustyniak ( 14 lat) - Nagroda Prezydenta Bydgoszczy w Ogólnopolskim konkursie Fotograficznym „Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy
  19. Julia Lizak ( 14 lat) - Nagroda Prezydenta Bydgoszczy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  20. Wiktoria Burdelak ( 14 lat) - Nagroda Prezydenta Bydgoszczy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „„Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  21. Weronika Gołąbek ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  22. Jakub Gortat ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  23. Alicja Witkowska ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  24. Katarzyna Bakies ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  25. Maria Patora ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  26. Klaudia Klimek ( 14 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Motywy rzeki  w twórczości Leona Wyczółkowskiego..” Muzeum w Bydgoszczy.
  27. Jan Mierzwa ( 15 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „do czego morze służyć może”. Warszawa 2016.
  28. Oliwia Banasiak ( 13 lat) – nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Do czego morze służyć może”, Warszawa 2016.
  29. Julia Dębowska ( 15 lat) -  nominacja w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Do czego morze służyć może”, Warszawa  2016.
  30. Wiktoria Czechowicz ( 14 lat) - nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „ Motywy rzeki w twórczości Leona Wyczółkowskiego…” Muzeum w Bydgoszczy.
  31. Angelika Kołodziej ( 15 lat) – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym  "2016 SAVE THE FROGS!" USA.
  32. Alicja Witkowska (14 lat) – I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witkacy i ja”, Słupsk.
  33. Oliwia Banasiak (14 lat) - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2017.
  34. Nadia Kociemba  (15 lat) – nominacja do wystawy  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2017.
  35. Julia Dębowska ( 15 lat) - nominacja do wystawy  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2017.
  36. Alicja Witkowska ( 14 lat) - nominacja do wystawy  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Szlakiem orlich gniazd”, Częstochowa 2017.
  37. Julia Zapart ( 15 lat) – Wyróżnienie w konkursie dla najlepszego projektanta FASHION DEBIUT w Łodzi.
  38. Julia Dębowska ( 15 lat) – III Nagroda w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym „Marszałek Józef Piłsudski”, Łódź.
  39. Aleksandra Sobczak ( 15 lat) – III Nagroda w wojewódzkim konkursie kuratoryjnym „Marszałek Józef Piłsudski”, Łódź.
  40. Milena Kwiatkowska (14 lat) – nominacja w ogólnopolskim konkursie „Światło wieczorową porą” ,Pabianice
  41. Barbara Politowicz (13 lat)  – nominacja w ogólnopolskim konkursie „Światło wieczorową porą” ,Pabianice
  42. Karolina Mikołajczyk ( 14 lat) – III Nagroda w konkursie kuratoryjnym „Zjawiska fizyczne i chemiczne w fotografii” , Łódź 2017 r.
  43. Izabela Zagrodniczak ( 14 lat) – Wyróżnienie w konkursie kuratoryjnym „Zjawiska fizyczne i chemiczne w fotografii” , Łódź 2017 r.
  44. Angelika Kołodziej ( 15 lat) – Nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „25 lat PSP Profesjonalni, sprawni i pomocni”, etap powiatowy w Pabianicach.
  45. Jan Mierzwa ( 16 lat) - Nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „25 lat PSP Profesjonalni, sprawni i pomocni”, etap powiatowy w Pabianicach.
  46. Patryk Kotus ( 16 lat) - Nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „25 lat PSP Profesjonalni, sprawni i pomocni”, etap powiatowy w Pabianicach.
  47. Jan Mierzwa ( 16 lat) – I Nagroda w XII Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej w Zakopanem.
  48. Jakub Kowaliński ( 13 lat) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią – Portret w uśmiechu”, Głowno 2017 r.
  49. Jakub Żaczek ( 13 lat) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią – Portret w uśmiechu”, Głowno 2017 r.
  50. Patryk Kotus ( 15 lat) – II Nagroda w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „25 lat PSP Profesjonalni, sprawni i pomocni”, etap wojewódzki, Łódź 2017 r.
  51. Nadia Kociemba ( 15 lat) –Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Klucz do ojczyzny – Wielkanoc”, Izabelin 2017 r.
  52. Patrycja Basińska ( 13 lat) – I Nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Klucz do ojczyzny –Boże Narodzenie”, Izabelin 2017 r.
  53. Dominika Stankiewicz ( 15 lat) – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Klucz do ojczyzny – Wielkanoc”, Izabelin 2017 r.

Mateusz Ścisło - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Plastyki.

 

Projekty edukacyjne:

  1. "Koncert Talentów 2017 od kulis" - M. Fisiak, J. Polak, A. Zganiacz, W. Dąbrowska.
  2. "Moja przygoda w muzeum" - W. Adamiak, W. Gołąbek, A. Kocik, M. Stańczak, M. Pawelec.
  3. "Dzieła mistrzów, Powidoki z MEGABABKĄ" – J. Pietrzak, A. Ambros, D. Ściegliński, A. Podlasin.
  4. "Renesans i barok w malarstwie flamandzkim" – J. Bystrzycka, M. Ścisło, E. Skrzydlak,  J.Pawelec.