W tym roku szkolnym w maju odbył się, jak co roku, Przegląd Przedstawień Teatralnych. Motywem przewodnim przeglądu była podróż. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 1a, 1f, którzy przygotowali przedstawienie opowiadające o podróży przez epoki kulturowe. Dzięki barwnym kostiumom, tańcom i ciekawym oraz dopracowanym tekstom literackim, uczniowie stworzyli niezapomniane kreacje aktorskie . Przenieśliśmy się na ucztę u Nerona, do pracowni mistrza Leonarda da Vinci, ogrodu Julii Capulet oraz kawiarni artystycznej, w której wystąpiła E. Bodo.

Otrzymaliśmy wyróżnienie za ciekawy i dobrze napisany scenariusz teatralny, ale też wyróżnienia za kreacje aktorskie:

Lidia Wodzicka 1a

Klaudia Duklas 1a

Leon Wodzicki 1a

Jakub Sroczyński 1a

Cieszymy się z sukcesów uczniów i życzymy zaangażowania w kolejnych latach.

M.Funkowicz - Krata